Loading...
 

Wynajem telebimów

Wstecz

 

 

Specjalizujemy się w wynajmie telebimów LED oraz transmisjach video. Zapewniamy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju eventów w zakresie transmisji video i prezentacji obrazu graficznego na ekranach LED.

Nasze ekrany LED zapewniają możliwość dotarcia z reklamą w każde miejsce w którym odbywa się coś ciekawego. Doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, eventach, koncertach, imprezach sportowych pokazach, targach…

Z naszym udziałem każda impreza musi się udać !!!!

Telebimy LED choć weszły na rynek od niedawna trudno dziś sobie wyobrazić jakikolwiek event bez ich udziału. Telebimy LED, które posiadamy to sprzęt wysokiej jakości. W połączeniu z mobilnością naszych telebimów, bezproblemowym przenoszeniem z miejsca na miejsce i szybkim montażem oraz profesjonalną obsługą, czyni naszą ofertę niezwykle atrakcyjną.

Na telebimach LED mamy możliwość emisji obrazu LIVE z dowolnej ilości kamer. Operator wizji decyduje o tym co wyświetla się na telebimie LED. Telebimy LED dają nam także możliwość emitowania innych materiałów, spotów reklamowych, filmów, logotypów itp.

Organizacja wielu imprez możliwa dzięki pomocy sponsorów. Telebimy LED są doskonałym miejscem do prezentacji reklam sponsorów, zauważalnym zarówno przez uczestnika imprezy, jak też przez media. To doskonała forma promocji i reklamy, która w ciekawy sposób przekazuje najważniejsze informacje, na temat produktu, oferty, czy firmy.

Organizator eventu zwiększa w ten sposób stopień efektywnego wykorzystania czasu użytkowania wynajętego urządzenia bez zbędnych przerw z możliwością prezentacji dowolnych treści z reklamami sponsorów włącznie.

 

Szybkość montażu, profesjonalna obsługa, wysoka jakość!

Oferowane przez nas telebimy mobilne dzięki specjalnym rozwiązaniom są gotowe do pracy już po 30 minutach!!! Powierzchnia ponad 20 metrów kwadratowych umieszczona na odpowiedniej wysokości umożliwia swobodny, niezakłócony odbiór obrazu nawet do 250 metrów. Całości dopełnia mobilne studio wyposażone w kamery, mixer video, rejestrator. Posiadamy własny generator prądotwórczy, dzięki czemu nasze urządzenia mogą pracować w każdych warunkach!!!

Rejestracja materiału video.

Nasza Firma wraz z wynajęciem telebimu świadczy usługę profesjonalnej rejestracji wydarzenia, dzięki posiadanemu sprzętowi oraz wykwalifikowanej, profesjonalnej kadrze, jesteśmy w stanie zarejestrować i wyprodukować gotowy film z imprezy.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt pod

tel.kom. 511500570

bądź przesłanie zapytania na adres: biuro@led24.tv

 
 
 
 
 

Kontakt:

ul. 3-go Maja 20/2A

20-070 Lublin

tel. 511 500 570

tel. 81 533 64 38

e-mail: biuro@led24.tv

 

Loga płatności