Loading...
 

Produkcja spotów

 

Spot reklamowy na ekranach LED jest stosunkowo nowym przekazem reklamowym w Polsce. Nie wystarczy zrobić dobry spot podobny do reklamy telewizyjnej, ponieważ specyfika przekazu jest w tym wypadku zupełnie inna (ruch, ulica).

Jesteśmy autorami i wykonawcami spotów zarówno autopromocyjnych, jak i dla naszych dotychczasowych Klientów. Gwarantujemy doskonałą jakość, dobrą cenę i najwyższą efektywność przekazu komunikatu reklamowego zgodnie z Państwa sugestiami i intencją.

Spoty przygotowujemy z materiałów powierzonych przez Klienta (logo, zdjęcia, filmy, animacje itd.), bądź z elementów znajdujących się w naszym magazynie grafik.

Wszystkie animacje przygotowywane są w rozdzielczości 1920x1080px (Full HD), co gwarantuje doskonałą jakość wyświetlania, a co za tym idzie porządany efekt wizualny docierający do odbiórców emitowanych reklam.

Spoty przygotowywane na telebimy są z reguły przeskalowanym proporcjonalnie rozmiarem Full HD pomniejszonym do rozmiarów, którę są optymalne do wyświetlania na telebimie - często zdaża się jednak, że dany telebim ma inne proporcje niż 16:9 i proporcjonalne zmiejszenie danego spotu powoduje niedopasowanie do parametrów danego nośnika. Dlatego produkowane przez naszą firmę spoty, są "szyte na miarę" i każdy z  nich jest produkowany pod określony wcześniej wymiar.

Spot reklamowy to forma, która daje możliwość przekazania większej ilości informacji w porównaniu z reklamą statyczną taką, jak ulotka, plakat czy billboard. Produkując spot mają Państwo wgląd w przebieg pracy, istnieje także możliwość dokonywania wielokrotnej zmiany emitowanych treści w dowolnie wybranym momencie i w bardzo krótkim czasie. 

 

 Korzyści wynikające z wykorzystania monitorów:

· efektywna forma przekazu reklamy,
· nasze monitory ulokowane są w największym centrum handlowym Lubelszczyzny,
· reklama dociera bezpośrednio do docelowego Klienta w momencie,
  gdy od razu podjąć decyzję zakupową,
· zwiększona częstotliwość wyświetlania reklam w godzinach największego ruchu.

 Oferujemy:

· wykonanie spotu reklamowego,
· możliwość wyboru długości spotu,
· dowolne rozplanowanie spotów na przestrzeni dnia / tygodnia / miesiąca,
· elastyczna długość kampanii,
· możliwość aktualizacji spotu / dokonujemy poprawek dostarczonych spotów

 
 
 
 
 

Kontakt:

ul. 3-go Maja 20/2A

20-070 Lublin

tel. 511 500 570

tel. 81 533 64 38

e-mail: biuro@led24.tv

 

Loga płatności