Loading...
 

Telebim LED Lublin - Galeria Olimp Al. Spółdzielczości Pracy, Telebim 2, 21m2


Nasza cena: 460

Długość spotu

Częstotliwość emisji

3

Lublin - Galeria Olimp Al. Spółdzielczości Pracy,

Telebim 2 20,21m2

  Dynamiczny przekaz treści, ruch, światło, barwy oraz nieograniczone możliwości prezentacji na ulicach, w centrach handlowych i obiektach użyteczności publicznej, o każdej porze i w każdych warunkach pogodowych przykuwające uwagę każdego przechodnia to zalety naszych urządzeń które oddajemy w twoje ręce abyś mógł stworzyć dla odbiorców twojej reklamy niespotykane dotąd widowisko które wyciśnie w ich pamięci ślad którego nigdy nie wymarzą.

 

Proponujemy Państwu wynajem powierzchni reklamowej na telebimie mobilnym zlokalizowanym przy lubelskiej Galerii Olimp. Nasze nośniki charakteryzują się bezpośrednim dotarciem do Klientów. Każdy z nośników to ponad 20 m2 powierzchni reklamowej, która gwarantuje czytelny a przede wszystkim bardzo skuteczny odbiór prezentowanych animacji.

Jeśli interesuje Państwa reklama w najbardziej nowoczesnej i atrakcyjnej formie, efektowna i skuteczna, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. Z pewnością dzięki tej niebanalnej formie przekazu Państwa firma będzie się wyróżniać na tle konkurencji. Niewątpliwie, z punktu widzenia kampanii marketingowej, istotne są również takie zalety reklamy na telebimach, jak duża częstotliwość pojawiania się spotu czy możliwość szybkiej aktualizacji materiałów reklamowych.

 

Produkcja spotu - 1,00 pln

 

 Oferujemy:

· wykonanie spotu reklamowego,
· możliwość wyboru długości spotu,
· dowolne rozplanowanie spotów na przestrzeni dnia / tygodnia / miesiąca,
· elastyczna długość kampanii,
· możliwość aktualizacji spotu / dokonujemy poprawek dostarczonych spotów.
 

Dzienny czas emisji: 16 godzin
Gwarantowana dzienna ilość wyświetleń: 320

 

 Ekran mobilny:

Niewątpliwą zaletą tego ekranu jest jego mobilność - w krótkim czasie możemy dotrzeć praktycznie w każde miejsce z atrakcyjną, nowoczesną formą reklamy. Specjalna konstrukcja nośna umożliwiła nam montaż ekranu na podwoziach aut dostawczych - a system wysuwania i obracania ekranu (pełne 360 stopni) umożliwia jednej osobie przygotowanie ekranu do pracy dosłownie w kilkanaście minut.

 

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt pod

nr tel. 81 533 64 38, tel.kom. 511500570

bądź przesłanie zapytania na adres: biuro@led24.tv

 

 

 

  

 

 

 Lokalizacja:

Wyświetl większą mapę

Loga płatności