Loading...
 

Telebim LED Mobilny nr 2: 21m2 - WYNAJEM


Produkt na zamówienie - zapytaj

Telebim Mobilny 2

21m2 - WYNAJEM

 

Led24.tv zajmuje się wynajmem Ekranów LED na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe:
 
- koncerty
- imprezy sportowe
- wydarzenia kulturalne
- itd.
 

Ekran LED pozwala na emitowanie obrazu Video w słoneczny dzień, co daje możliwość oglądania wydarzenia przez widza nie tylko w nocy. Ekrany są także potężnym źródłem przekazu dla widzów znacznie oddalonych od sceny, ich potężne rozmiary dają możliwość uczestniczenia w wydarzeniu wszystkim ludziom.

  Dynamiczny przekaz treści, ruch, światło, barwy oraz nieograniczone możliwości prezentacji na ulicach, w centrach handlowych i obiektach użyteczności publicznej, o każdej porze i w każdych warunkach pogodowych przykuwające uwagę każdego przechodnia to zalety naszych urządzeń które oddajemy w twoje ręce abyś mógł stworzyć dla odbiorców twojej reklamy niespotykane dotąd widowisko które wyciśnie w ich pamięci ślad którego nigdy nie wymarzą.

Jeśli chcą Państwo uatrakcyjnić event, imprezę firmowa, koncert czy też organizowane targi, polecamy na wynajem ekran LED na mobilnej lawecie. Są to ekrany w pełni mobilne - tzn. zainstalowane na podwoziu aut dostawczych.

 

Nasze ekrany reklamowe zapewniają możliwość dotarcia z reklamą w każde miejsce w którym odbywa się coś ciekawego. Doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, eventach, pokazach, targach ale również mogą posłużyć jako ekrany stacjonarne przed siedziba firmy, sklepu, punktu usługowego itp.Jeśli chcą Państwo uatrakcyjnić event, imprezę firmowa, koncert czy też organizowane targi, polecamy na wynajem ekran LED na mobilnej lawecie. Są to ekrany w pełni mobilne - tzn. zainstalowane na podwoziu aut dostawczych.

 

 

 

 Aktualnie dysponujemy nowoczesnym ekranem mobilnym o parametrach technicznych:
 
Model: SC MASTER MODEL 20,21m2,
• piksel: 16sc (8sc),
• wymiary ekranu: szer. 6000mm x wys. 3370mm,
• odległość wizyjna: 16m,
• rozdzielczość ekranu: 360 x 204 (virtual: 720 x 408),
• układ diod: 2r1g1b,
• kąt obrotu ekranu: pełne 360 stopni,
• możliwość bezpośredniego przekazu transmisji TV, transmisji internetowej lub obrazu z kamery,
• możliwość zapewnienia systemu nagłośnienia.

 

 Ekran mobilny:

Niewątpliwą zaletą tego ekranu jest jego mobilność - w krótkim czasie możemy dotrzeć praktycznie w każde miejsce z atrakcyjną, nowoczesną formą reklamy. Specjalna konstrukcja nośna umożliwiła nam montaż ekranu na podwoziach aut dostawczych - a system wysuwania i obracania ekranu (pełne 360 stopni) umożliwia jednej osobie przygotowanie ekranu do pracy dosłownie w kilkanaście minut.

 

 

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta prosimy o kontakt pod

nr tel. 81 533 64 38, tel.kom. 511 500 570,

bądź przesłanie zapytania na adres: biuro@led24.tv

 

   

Loga płatności